Осьовий вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції
санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика,
стійкого до ультрафіолету.
Двигун призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач в комплект не додається.
Обладнаний шнурковым вимикачем.
Монтується безпосередньо у вентиляційну шахту або з'єднується
з повітроводами.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика,
стійкого до ультрафіолету.
Двигун призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач в комплект не додається.
Обладнаний шнурковым вимикачем.
Монтується безпосередньо у вентиляційну шахту або з'єднується
з повітроводами.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| Модель | D | B | H | L | L1 |
| Домовент 125 З | 125 | 176 | 140 | 114 | 13 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.75 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Глибина | 114 мм |
| Монтажна висота зовнішньої частини | 140 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 13 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



