Осьовий вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції
санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Обладнаний регульованим таймером ( затримка вимкнення дає можливість вентилятору працювати від 2 до 30 хв. після зупинки його вимикачем).
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика,
стійкого до ультрафіолету.
Двигун призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач в комплект не додається.
Монтується безпосередньо у вентиляційну шахту або з'єднується
з повітроводами.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Обладнаний регульованим таймером ( затримка вимкнення дає можливість вентилятору працювати від 2 до 30 хв. після зупинки його вимикачем).
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика,
стійкого до ультрафіолету.
Двигун призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач в комплект не додається.
Монтується безпосередньо у вентиляційну шахту або з'єднується
з повітроводами.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| Модель | D | B | H | L | L1 |
| Домовент 150 СТ | 150 | 205 | 165 | 132 | 14 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 286 куб.м/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.93 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 14 мм |
| Монтажна висота зовнішньої частини | 165 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 150 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 150 мм |
| Напруга мережі | 230V~50hz |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




