Осьовий вентилятор низького тиску у сталевому корпусі для настінного монтажу. Максимальна продуктивність при 50 Гц – 200 м3/ч, при 60 Гц – 205 м3/ч.
Застосування: Витяжні і припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення, де потрібна висока продуктивність при відносно низькому опорі системи. Крім того, вентилятори серії ОВ1 можуть застосовуватися для прямого виведення відпрацьованого повітря. Можлива установка вентиляторів серії ОВ1 на зовнішні стіни.
Конструкція: Корпус вентилятора ОВ1 виготовлений із сталі з полімерним покриттям. Клемна коробка має шнур для виносного підключення.
Двигун: Асинхронний однофазний двигун оснащений підшипниками ковзання. Вбудована тепловий захист з автоматичним перезапуском. Клас захисту двигуна IP 24.
Монтаж: Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою квадратної приєднувальної пластини. Електричне підключення здійснюється через виносну клемну коробку. Електричне підключення і установка повинні виконуватися відповідно до інструкції та електричної схемою, зазначеної на клемної коробки.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 162 мм |
| ∅d | 7 мм |
| B | 250 мм |
| B1 | 210 мм |
| L | 120 мм |
Аеродинамічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.5 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 200 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0.036 |
| Чорний | 160 мм |
- Ціна: 3 976 ₴



