Осьовий вентилятор низького тиску в сталевому корпусі для настінного монтажу. Максимальна продуктивність за 50 Гц — 405 м3/год, за 60 Гц — 470 м3/год.
Застосування: Витяжні та припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення, де потрібна висока продуктивність за порівняно низького опору системи. Крім того, вентилятори серії ОВ1 можуть застосовуватися для прямого виведення відпрацьованого повітря. Можливе встановлення вентиляторів серії ОВ1 на зовнішні стіни.
Конструкція: Корпус вентилятора ОВ1 виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Клемна коробка має шнур для виносного під'єднання.
Мотор: Асинхронний однофазний мотор обладнаний підшипниками ковзання. Вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Клас захисту мотора IP 24.
Монтаж: Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою квадратної приєднувальної пластини. Електричне під'єднання здійснюється через виносну клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 208 мм |
| ∅d | 7 мм |
| B | 312 мм |
| B1 | 260 мм |
| L | 120 мм |
Аеродинамічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Продуктивність | 405 куб. м/час |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Частота обертання | 1300 об/мин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Споживана потужність | 0.043 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий |
- Ціна: 4 503 ₴



