Решітка вентиляційна дверна кругла VENTS МВ 51 бв біла
64 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: МВ 51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна кругла решітка з фланцем діаметром 47 мм - для встановлення в меблі, у двері ванних кімнат, туалетів, кухонь тощо.
Для правильної циркуляції повітря всередині приміщення.
Виготовлена з якісного та високоміцного пластику.
Кріпиться за допомогою клею.
Мінімальна товщина дверного полотна 28 мм.
У комплекті 1 шт.

| Модель | D | D1 | L | L1 |
| МВ 51 бв | 59 | 47 | 3.5 | 16.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 59 мм |
| Довжина | 16.5 мм |
| Висота | 59 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | припливно-витяжної |
| Спосіб установки | У меблі, двері |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 47 мм, В двері, в меблі, Кругла, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴



