Осьовий вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції з продуктивністю – 95 м3/год.
Для монтажу з повітроводами Ø100.
Вентилятор обладнаний клапаном для запобігання зворотної тяги при вимкненому вентиляторі.
Застосування: Призначені для вирішення проблем вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах та інших невеликих приміщеннях. Вентилятори встановлюються на стіні або стелі, мають компактну конструкцію, привабливим зовнішнім виглядом і низьким рівнем шуму.
- Конструкція:
Виготовлений з високоякісного пластику
Світловий індикатор роботи.
- Двигун:
Однофазний електродвигун (230В-50Гц)
Вбудована термозахист
Клас герметичності II
Клас захисту IP44
Робоча температура повітря від 0°С до +40°С.
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких алюмінієвих повітроводів, пластикових каналів.
Приєднання гнучкого воздуховода до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Розміри, мм:

Робочі характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.44 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
- Ціна: 2 513 ₴






