Витяжна пластикова решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських будівель. Виготовлена з пластику.
Призначена для монтажу жорсткого воздуховода d 125 мм (від кухонної витяжки над плитою, від вентилятора, який знаходиться на віддаленій відстані від вентиляційної шахти тощо).
МВ 125 кс обладнана додатковою знімною вентиляційною сіткою з захисною сіткою від комах і девиатором для запобігання зворотного потоку через нижню вентиляційну решітку.
Сітка кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | B2 | H2 | D | L | L1 |
| МВ 125 Кс | 182 мм | 252 мм | 160 мм | 226 мм | 127 мм | 10 мм | 45 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 182 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Висота | 252 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 125 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴





