Осьовий вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції з продуктивністю – 185 м3/год.
Для монтажу з повітроводами Ø120.
Вентилятор обладнаний клапаном для запобігання зворотної тяги.
Застосування: Призначені для вирішення проблем вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах та інших невеликих приміщеннях.
Вентилятори встановлюються на стіні або стелі, мають компактну конструкцію, привабливим зовнішнім виглядом і низьким рівнем шуму.
- Конструкція:
Виготовлений з високоякісного пластику
Світловий індикатор роботи.
- Двигун:
Однофазний електродвигун (230В-50Гц)
Клас ізоляції В
Вбудована термозахист
Клас захисту IP 44/Клас II
Робоча температура повітря від 0°С до +40°С.
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких алюмінієвих повітроводів, пластикових каналів.
Приєднання гнучкого воздуховода до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Розміри, мм:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 83 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Розмір патрубка | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
- Ціна: 2 823 ₴







