Безшумний осьовий вентилятор для монтажу з повітроводами Ø100 і продуктивністю – 95 м3/ч.
Модель "CZ" оснащується:
- Клапаном зворотної тяги який запобігає зворотний потік повітря при вимкненому вентиляторі.
- Кульковими підшипниками це знижує шум, збільшує термін служби до 30000 годин і дозволяє встановлювати вентилятор у кожному положенні.
Застосування: Використовується для вирішення проблем вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах та інших невеликих приміщеннях.
Конструкція: Вентилятори серії Silent виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами і однофазними електродвигунами (230В-50Гц), клас ізоляції B, з вбудованою термозахистом. Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій на корпус вентилятора. Вентилятори мають II клас герметичності і не потребують заземлення, клас захисту IP45 і робочу температуру повітря від 0°С до +40°С.
Розміри:

Робочі характеристики:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.57 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26.5 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Кулькові підшипники | Так |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 070 ₴








