Шумоглушники застосовуються для поглинання шуму, що виникає під час роботи вентиляційного обладнання, що поширюється по повітроводах вентиляційних систем. Використовується для встановлення в круглих каналах. Неабияк знижує рівень шуму в повітроводі.
Виготовлений з поцинкованої сталі корпус шумоглушника СР наповнений негорючий звукопоглинальним матеріалом, покритим зверху захисним покриттям для запобігання видування волокон.
Для кожного типорозміру є кілька варіантів довжини шумоглушника. Шумоглушник обладнаний сполучними фланцями для з'єднання з повітропроводами.
Монтуються шумоглушники в будь-якому положенні. Найкращого ефекту шумопоглинання можна досягти за допомогою встановлення декількох шумоглушників послідовно.
Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц)
Виготовлений з поцинкованої сталі корпус шумоглушника СР наповнений негорючий звукопоглинальним матеріалом, покритим зверху захисним покриттям для запобігання видування волокон.
Для кожного типорозміру є кілька варіантів довжини шумоглушника. Шумоглушник обладнаний сполучними фланцями для з'єднання з повітропроводами.
Монтуються шумоглушники в будь-якому положенні. Найкращого ефекту шумопоглинання можна досягти за допомогою встановлення декількох шумоглушників послідовно.
| Модель | D | D1 | L | кг |
| СР 100/600 | 99 | 202 | 600 | 2.9 |
Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц)
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| СР 100/600 | 4 | 8 | 10 | 20 | 34 | 30 | 13 | 14 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 мм |
| Звукоізоляція повітроводу | Да |
| Тип повітровідвід за матеріалом | Металевий |
| Тип повітровідвід за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровідвід за технологічним особливостям | Спірально-замковий |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴




