Шумоглушники застосовуються для поглинання шуму, що виникає при роботі вентиляційного обладнання поширюється по повітропроводах вентиляційних систем. Використовується для установки в круглих каналах. Значно знижує рівень шуму в повітропроводі.
Виготовлений з оцинкованої сталі корпус шумоглушника СР наповнений негорючим звукопоглинальним матеріалом, покритим зверху захисним покриттям для запобігання видування волокон.
Для кожного типорозміру існує декілька варіантів довжини шумоглушника. Шумоглушник оснащений сполучними фланцями для з'єднання з повітроводами.
Монтуються шумоглушники в будь-якому положенні. Кращого ефекту шумопоглинання можна досягти за допомогою установки декількох шумоглушників послідовно.
Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц)
Виготовлений з оцинкованої сталі корпус шумоглушника СР наповнений негорючим звукопоглинальним матеріалом, покритим зверху захисним покриттям для запобігання видування волокон.
Для кожного типорозміру існує декілька варіантів довжини шумоглушника. Шумоглушник оснащений сполучними фланцями для з'єднання з повітроводами.
Монтуються шумоглушники в будь-якому положенні. Кращого ефекту шумопоглинання можна досягти за допомогою установки декількох шумоглушників послідовно.
| Модель | D | D1 | L | кг |
| СР 125/600 | 125 | 225 | 600 | 3.3 |
Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц)
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| СР 125/600 | 3 | 5 | 6 | 15 | 28 | 17 | 10 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 125 мм |
| Звукоізоляція повітроводу | Да |
| Тип повітровідвід за матеріалом | Металевий |
| Тип повітровідвід за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровідвід за технологічним особливостям | Спірально-замковий |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691 ₴




