TD-800/200 SILENT 3V - канальний вентилятор із максимальною продуктивністю 910 м3/год і сумісний із повітроводами Ø 200 мм.
Застосування. Вентилятори серії TD-SILENT підійдуть для приміщень з високими вимогами до низькому рівню шуму.
Конструкція. Вентилятори виготовляються з якісного пластику та комплектуються крильчатками з Діагональними лопатками. Конструктивно вентилятор складається з двох частин: монтажного кронштейна та закріпленого на ньому корпусу вентилятора. Корпус вентилятора подвійний, між зовнішнім і внутрішнім корпусом розміщений шар звукопоглинального матеріалу. Звукові хвилі від крильчатки та електродвигуна проходять крізь внутрішній перфорований корпус і, під певним кутом, спрямовуються на шар шумопоглинаючого матеріалу, де гаситься практично на сто відсотків. Використання гумових ущільнювачів на патрубках вентилятора дає змогу унеможливити передавання вібрацій від вентилятора до воздуховодам.
Електродвигун. Вентилятори TD-800/200 SILENT 3V обладнуються однофазними тришвидкісними електродвигунами з кульковими підшипниками та вбудованим захистом від перегрівання. Клас захисту IP44, клас ізоляції B.
Технічні характеристики:
| Частота обертання (об/хв) | Макс. споживає потужність (Вт) | Струм (А) | Макс. витрата повітря (м3/год) | Рівень звукового тиску* (дБ(А)) | Робочі температури (°C) | Ø повітроводу (мм) | ||
| 2170 | 102 | 0.5 | 910 | 28 | -20/+40 | 200 | ||
| 1870 | 92 | 0.47 | 780 | 24 | ||||
| 1660 | 90 | 0.46 | 690 | 22 | ||||


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 8.7 кг |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Споживана потужність | 0.102 кВт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Продуктивність | 910 куб.м/год |
| Частота обертання | 2170 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий |
| Чорний | 200 мм |
- Ціна: 19 839 ₴



