Вентилятор витяжний коричневий Awenta Silent KWS 100
1 820 ₴
- В наявності
- Код: KWS WENGE
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий декоративний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 75 м куб.год.
- Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами діаметром 100 мм.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун споживчою потужністю всього лише 5 Вт обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації та встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Підшипники не вимагають обслуговування й мають запас мастильного матеріалу, достатнього для всього терміну експлуатації.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить
| Параметри | Величина |
| Ø | 100 мм |
| A | 109 мм |
| B | 109 мм |
| Х | 160 мм |
| Y | 160 мм |
| W | 105 мм |
| Z | 77 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 75 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Ні |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴








