Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення виходів витяжних вентиляційних
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Обладнаний круглим сполучним фланцем для монтажу
з повітроводом діаметром 150.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | L | L1 | L2 | D |
| МВ 122 ВК | 186 | 142 | 15 | 50 | 101 | 125 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 186 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 40 |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Ковпак фасадний | Діаметр 150 мм, Бежевий, Пластик |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Діаметр 150 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴



