Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання зворотної тяги.
Обладнаний круглим сполучним фланцем для монтажу з повітроводом діаметром 150 мм.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| Модель | d | A | B | C |
| КО 150-30 | 150 | 250 | 116 | 165 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 40 |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Ковпак фасадний | Діаметр 150 мм, Білий, Пластик |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Діаметр 150 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




