Приточно-витяжний ковпак з нержавійки VENTS МВМ 152 бвс Н
2 031 ₴
- В наявності
- Код: МВМ 152 бвсН
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для декоративного оформлення виходів приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Виготовлений із неіржавкої сталі.
Обладнаний антимоскітною сіткою
Для щільного прилягання до стіни обладнаний гумовим ущільнювачем.
Ковпак обладнаний круглим патрубком діаметром 150 для з'єднання з повітроводом.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | D | D1 | L |
| МВМ 152 бвс Н | 145 | 192 | 62 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | припливно-витяжної |
| Колір | срібний |
| Вентиляційна решітка | Сіра, Кругла, Діаметр 150 мм |
| Ковпак фасадний | Діаметр 150 мм, Сірий, Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 031 ₴



