Решітка вентиляційна 175 х 175 мм з жалюзі і фланцем d100 мм
331 ₴
- В наявності
- Код: T 38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
- Для правильного розподілу повітряного потоку всередині будівель.
- Виготовлена з якісного пластика білого кольору.
- Решітка має монтажний фланець , для з'єднання з повітроводами діаметр 100 мм.
- Жалюзі відкриваються за допомогою шнурків.
- Кріпиться така решітка до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | X | Y | d A | Z |
| Т 38 | 175 | 175 | 100 | 20 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 100 мм, З жалюзі, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴



