
Решітка вентиляційна з жалюзі і фланцем d 100 мм 165х165 мм Awenta T55
321 ₴
- В наявності
- Код: T55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель. Для правильного розподілу повітряного потоку всередині будівель.
Виготовлена з якісного пластика білого кольору.
Решітка має рухому заслінку для регулювання витрати повітря. Заслінка регулюється за допомогою прапорця або шнурків.
Решітка оснащена круглим сполучним фланцем для монтажу з воздуховодом d 100 мм.
Кріпиться така решітка до стіни за допомогою шурупів.
Виготовлена з якісного пластика білого кольору.
Решітка має рухому заслінку для регулювання витрати повітря. Заслінка регулюється за допомогою прапорця або шнурків.
Решітка оснащена круглим сполучним фланцем для монтажу з воздуховодом d 100 мм.
Кріпиться така решітка до стіни за допомогою шурупів.

| A | Z | X | Y |
| 100 мм | 20 мм | 165 мм | 165 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 100 мм, З жалюзі, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴



