



Зворотній клапан фасадний MINIMAX 140х140 мм - d100 мм
175 ₴
- В наявності
- Код: 1326Р
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
- Декоративне оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських будівель.
- Виготовлений із пластика білого кольору.
- Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання зворотної тяги.
- Обладнаний круглим сполучним фланцем для монтажу з повітроводом діаметром 100 мм.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Габаритний розмір 140х140 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ковпак фасадний | Діаметр 100 мм, Білий, Пластик |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴



