Ковпак вентиляційний із зворотнім клапаном і фланцем d125 мм сірий (КО125-30GR)
335 ₴
- В наявності
- Код: KO 125-30 С
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення виходів витяжних вентиляційних
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Обладнаний круглим сполучним фланцем для монтажу
з повітроводом діаметром 125 мм.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| Модель | d | A | B | C |
| КО 125-30 | 125 | 190 | 72 | 130 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 40 |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Вентиляційна решітка | Сіра, Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
| Ковпак фасадний | Діаметр 125 мм, Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴



