Решітка вентиляційна кругла Вентс МВМА 100, металева
175 ₴
- В наявності
- Код: МВМА100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Використовується в системах вентиляції, кондиціонування й опалення.
Сприяє правильному розподілу повітряного потоку.
Виготовляється з литого алюмінію.
Обладнана круглим патрубком для монтажу з повітропроводами.
Обладнана сіткою з оцинкованої сталі.
Використовується в системах вентиляції, кондиціонування й опалення.
Сприяє правильному розподілу повітряного потоку.
Виготовляється з литого алюмінію.
Обладнана круглим патрубком для монтажу з повітропроводами.
Обладнана сіткою з оцинкованої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Висота | 125 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴








