Касетні повітряні фільтри застосовуються для очищення припливного, а в ряді випадків і витяжного повітря в системах кондиціонування і вентиляції круглого перерізу. Служать для захисту повітроводів, теплообмінників, вентиляторів, приладів автоматики та іншого вентиляційного обладнання від запилення. Фільтри грубої очистки можуть застосовуватися в якості першого ступеня очищення перед більш ефективними фільтрами.
Корпус виготовлений з оцинкованої сталі. Фільтр - бокс оснащений сполучними фланцями для з'єднання з повітроводами. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінному фільтруючому елементі. Фільтруючий елемент - з нетканого полотна з синтетичних волокон, фіксується на каркасі з сталевої рамки.
ФБ фільтр з плоским фільтруючим елементом (клас фільтрації G4).
Конструкція фільтра дозволяє закріпити його на круглих повітропроводах за допомогою хомутів в будь-якому положенні. При монтажі необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтру (очищення або заміна фільтруючого елемента).
Корпус виготовлений з оцинкованої сталі. Фільтр - бокс оснащений сполучними фланцями для з'єднання з повітроводами. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінному фільтруючому елементі. Фільтруючий елемент - з нетканого полотна з синтетичних волокон, фіксується на каркасі з сталевої рамки.
ФБ фільтр з плоским фільтруючим елементом (клас фільтрації G4).
Конструкція фільтра дозволяє закріпити його на круглих повітропроводах за допомогою хомутів в будь-якому положенні. При монтажі необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтру (очищення або заміна фільтруючого елемента).
| Тип | D | B | H | L | L1 | Маса,кг |
| ФБ 150 | 149 | 270 | 237 | 250 | 158 | 2.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за матеріалом | Оцинкована сталь |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Фланцевий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 237 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 944 ₴



