Касетні повітряні фільтри застосовуються для очищення приточного, а в ряді випадків і витяжного повітря в системах вентиляції й кондиціонування круглого перерізу. Слугують для захисту повітроводів, теплообмінників, вентиляторів, приладів автоматики та іншого вентиляційного обладнання від запилення. Фільтри грубого очищення можуть застосовуватися як перший ступені очищення перед ефективнішими фільтрами.
Корпус виготовлений з поцинкованої сталі. Фільтр — бокс обладнаний сполучними фланцями для з'єднання з повітропроводами. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінного фільтрувального елемента. Фільтрувальний елемент — з нетканого полотна із синтетичних волокон, фіксується на каркасі зі сталевої рамки.
ФБ фільтр із плоским фільтрувальним елементом (клас фільтрації G4).
Конструкція фільтра дає змогу закріпити його на круглих повітропровідах за допомогою хомутів у будь-якому положенні. Під час монтажу необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтра (чищення або заміна фільтрувального елемента).
Корпус виготовлений з поцинкованої сталі. Фільтр — бокс обладнаний сполучними фланцями для з'єднання з повітропроводами. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінного фільтрувального елемента. Фільтрувальний елемент — з нетканого полотна із синтетичних волокон, фіксується на каркасі зі сталевої рамки.
ФБ фільтр із плоским фільтрувальним елементом (клас фільтрації G4).
Конструкція фільтра дає змогу закріпити його на круглих повітропровідах за допомогою хомутів у будь-якому положенні. Під час монтажу необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтра (чищення або заміна фільтрувального елемента).
| Тип | D | B | H | L | L1 | Маса, кг |
| ФБ 250 | 249 | 370 | 327 | 325 | 233 | 4.5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 |
| Висота | 327 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Тип повітровідвід за матеріалом | Оцинкована сталь |
| Тип повітровідвід за способом з'єднання | Флацевий |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴



