Безшумний осьовий канальний вентилятор для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 100 м3/год..
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат у приміщенні.
Застосовується для переміщення малих та середніх о'ємів повітря на невеликі відстані при невисокому опорі у вентиляційній системі.
Двигун
Надійний мотор на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням 7,5 Вт.
Моделі серії Квайтлайн обладнані однофазним двигуном в одношвидкісному або двошвидкісному виготовленні ( серія Квайтлайн Дуо або Квайтлайн Екстра).
Двигун обладнаний захистом від перегрівання для запобігання перевантаження двигуна.
Двигун встановлений на гумових вібропоглинальних вставках, які усувають вібрації двигуна та забезпечують безшумну роботу вентилятора.
Керування
Ручне:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора РС-1-300 або РС 1-400 (для моделей, не обладнаних таймером).
Регулювання швидкості для моделей вентиляторів Квайтлайн 100 Дуо, Квайтлайн 125 Дуо, Квайтлайн 150 Дуо, Квайтлайн 150 Екстра також може здійснюватися за допомогою перемикача швидкостей П2-1-300.
Автоматичне:
За допомогою блока керування БУ-1-60. Блок керування продається окремо.
За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2 до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
Особливості монтажу
Вентилятор встановлюється в канал відповідного перерізу.
Під час монтажу з гнучкими повітроводами кріпитися за допомогою хомутів.
Послідовне встановлення двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.61 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 60 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 137.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 082 ₴






