Безшумний осьовий канальний вентилятор для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 100 м3/год.
Обладнаний регульованим таймером затримки вимкнення від 2 до 30 хвилин.
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат у приміщенні.
Двигун:
Надійний двигун на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням 7,5 Вт.
Двигун обладнаний захистом від перегрівання для запобігання перевантаження двигуна.
Двигун встановлений на гумових вібропоглинальних вставках, які усувають вібрації двигуна та забезпечують безшумну роботу вентилятора.
Керування
Ручне: Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
Автоматичне: За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2 до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
Особливості монтажу
Вентилятор встановлюється в канал відповідного перерізу.
Під час монтажу з гнучкими повітроводами кріпитися за допомогою хомутів.
Послідовне встановлення двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 60 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.61 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 137.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 2 734 ₴





