Безшумний осьовий канальний вентилятор для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 100-75 м3/год.
Обладнаний надійним однофазним двошвидкісним двигуном.
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових, громадських приміщень.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат у приміщенні.
Застосовується для переміщення малої та середньої величини об'єму повітря на невеликі відстані при невеликому опорі вентиляційної системи.
Двигун
Надійний двигун на підшипниках з мінімальним енергоспоживанням 7,5 Вт.
Моделі серії Квайтлайн обладнані однофазним двигуном в одношвидкісному або двошвидкісному виконанні (серія Квайтлайн Дуо або Квайтлайн Екстра).
Двигун обладнаний захистом від перегріву для запобігання перенавантаження.
Двигун встановлений на гумових вібропоглинальних вставках для запобігання вібрації двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора (крім Вентс Квайтлайн 150 Б).
Керування
Ручне:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора РС-1-300 або РС 1-400 (для моделей, не обладнаних таймером).
Регулювання швидкості для моделей вентиляторів Квайтлайн 100 Дуо, Квайтлайн 125 Дуо, Квайтлайн 150 Дуо, Квайтлайн 150 Екстра також може здійснюватися за допомогою перемикача швидкостей П2-1-300.
Автоматичне:
За допомогою блока керування БУ-1-60. Блок керування продається окремо.
За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2-х до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
Особливості монтажу
Вентилятор встановлюється в канал відповідного перерізу.
Послідовне встановлення двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Частота | 60 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.61 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Розміри | |
| Глибина | 137.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Ні |
- Ціна: 2 266 ₴





