Осьовий канальний вентилятор Вентс Квайтлайн 125
2 639 ₴
- В наявності
- Код: Квайтлайн125
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Канальний осьовий вентилятор ВЕНТС серії Квайтлайн 125 - енергоефективне рішення для організації витяжної або припливної вентиляції у житлових і комерційних приміщеннях.
Підходить для монтажу в круглі повітропроводи діаметром 125 мм.
Ідеальний для ванних кімнат, кухонь, вбиральні, офісів, підсобних і технічних приміщень.
Сфера застосування:
- Ванні кімнати, вбиральні
- Кухні, комори, гардеробні
- Побутові приміщення, квартири, офіси
- Комерційні приміщення з середнім навантаженням
- Система вентиляції приватних будинків
Основні характеристики:
- Діаметр каналу: 125 мм
- Продуктивність: 197 м3/год
- Рівень шуму: 32 дБА
- Споживана потужність: 13 Вт
- Напруга живлення: 220-240 В, 50 Гц
- Матеріал корпусу: пластик стійкий до УФ
- Монтаж: у повітропровід (горизонтально або вертикально)
- Ступінь захисту: ІРХ4
- Температурний режим: від +5 до +40°С
- Двигун: на підшипниках, захист від перегріву

Керування
Ручне:
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора РС-1-300 або РС 1-400 (для моделей, не обладнаних таймером).
- Регулювання швидкості для моделей вентиляторів Квайтлайн 100 Дуо, Квайтлайн 125 Дуо, Квайтлайн 150 Дуо, Квайтлайн 150 Екстра також може здійснюватися за допомогою перемикача швидкостей П2-10.
Автоматичне:
- За допомогою блока керування БУ-1-60. Блок керування продається окремо.
- За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2 до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
Особливості монтажу
- Вентилятор встановлюється в канал відповідного перерізу. Під час монтажу з гнучкими повітроводами кріпитися за допомогою хомутів.
- Послідовне встановлення двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Витрата повітря | 197 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2250 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 60 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 161.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 639 ₴








