Безшумний осьовий канальний вентилятор для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 375/285 м3/год.
Обладнаний двошвидкісним двигуном підвищеної продуктивності.ʼ
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових, громадських приміщень.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат у приміщенні.
Застосовується для переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при невисокому опорі у вентиляційній системі.
Мотор
Надійний двигун на підшипниках з мінімальним енергоспоживанням 25/22 Вт.
Моделі серії Квайтлайн обладнані однофазним двигуном в одношвидкісному або двошвидкісному виготовленні ( серія Квайтлайн Дуо або Квайтлайн Екстра).
Двигун обладнаний захистом від перегрівання для запобігання перевантаженню.
Двигун встановлений на гумових вібропоглинальних вставках, які усувають вібрації двигуната забезпечують безшумну роботу вентилятора.
Керування
Ручне:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора РС-1-300 або РС 1-400 (для моделей, не обладнаних таймером).
Регулювання швидкості для моделей вентиляторів Квайтлайн 100 Дуо, Квайтлайн 125 Дуо, Квайтлайн 150 Дуо, Квайтлайн 150 Екстра також може здійснюватися за допомогою перемикача швидкостей П2-1-300.
Автоматичне:
За допомогою блока керування БУ-1-60. Блок керування продається окремо.
За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2 до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
Особливості монтажу
Вентилятор встановлюється в канал відповідного перерізу.
Під час монтажу з гнучкими повітроводами кріпитися за допомогою хомутів.
Послідовне встановлення двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 375 куб.м/год |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 60 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
- Ціна: 5 195 ₴





