Вентс 100 ВКОк — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю до 105 м3/год.
- Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Витяжна або приточна вентиляція в залежності від варіанта встановлення у вентиляційній системі.
Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів.
Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системы.
Для монтажу з повітропроводами Ø 100 мм.
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
Ступінь захисту IPX4.
- Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:
| Модель | D | D1 | B | B1 | H | L | L1 | L2 | L3 |
| Вентс 100 ВКО К | 100 | 104 | 160 | 144 | 114 | 91 | 31 | 45 | 29 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 105 куб.м/год |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 1 455 ₴



